Etapy projektu

Tutaj mogą się Państwo zapoznać z procesem tworzenia projektu.

  • Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące. Ustalam na nim zakres pracy, Państwa oczekiwania, preferencje oraz styl, w jakim Państwo najlepiej się czujecie. Wykonuję pomiary i zdjęcia projektowanego wnętrza lub analizę projektu budowlanego, jeżeli budynek jeszcze nie istnieje.
  • Na drugim spotkaniu przedstawiam również zupełnie bezpłatne i niezobowiązujące pierwsze koncepcje projektowe i wstępne fotorealistyczne wizualizacje. W przypadku akceptacji ustalamy warunki finansowe i podpisujemy umowę o wykonanie projektu. Czyli nie kupują Państwo przysłowiowego „kota w worku”, tylko mają pełną świadomość jak będą wyglądały projektowane pomieszczenia.
  • Następnie dopracowujemy projekt  do momentu , aż będzie on dla Państwa w stu procentach satysfakcjonujący.
  • Po ustaleniu ostastecznej wersji projektu, wykonuję dokumentację techniczną zawierającą: rzuty i przekroje posadzek, sufitów, oświetlenia, wykończenia ścian, kolorystykę, zestawienie materiałów i wyposażenia.
  • W trakcie projektu wraz z Państwem wybieramy się do odpowiednich firm i sklepów, aby dobrać materiały wykończeniowe, wyposażenie oraz dodatki.
  • Ostatnim etapem jest nadzór autorski, polegający na wizytach architekta na miejscu inwestycji i nadzorze wykonywanych prac, tak, aby wizja projektowa w pełni znalazła swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Inwestorom, którym zależy na wykonaniu prac ‘pod klucz”, proponuję własna ekipę budowlaną. W ten sposób uwalniam klienta od wszystkich kłopotów związanych z realizacją inwestycji.

Back