Decoria

Home staging

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu...

Zastanawiasz się nad sprzedażą lub wynajęciem nieruchomości?
Chcesz uzyskać maksymalną wartość?
Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze?

Home Staging (wizaż nieruchomości) to profesjonalne i skuteczne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia, to zabiegi pozwalające wydobyć potencjał wnętrza i zaprezentować je w najlepszy możliwy sposób. Chodzi o wydobycie z domu lub mieszkania tego, co warte jest podkreślenia oraz pozostawienie w tle wszystkiego tego, co nie zasługuje na bycie na pierwszym planie.

Czy kiedykolwiek wystawiliby Państwo na sprzedaż samochód… bez wcześniejszej wizyty na myjni? Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista, lecz kiedy decydujemy się na sprzedaż mieszkania lub domu, często zapominamy o tej prostej zasadzie. Wtedy najczęściej nie robimy nic specjalnego… Nie sprzątamy, bo przecież niedługo wyprowadzka, nie malujemy ścian, bo się nie opłaca, a skoro nam tu było dobrze, to kupującemu też na pewno będzie. Nic bardziej mylnego! Pierwsze wrażenie jest najważniejsze!Pierwsze  wrażenie robi się tylko raz!

Kupujący w ciągu pierwszych 8 sekund wyrabia sobie opinię na temat danej nieruchomości, a w ciągu kolejnych 60 sekund podejmuje decyzję czy kupuje!. Wykorzystaj to! Właśnie to, jak wygląda mieszkanie w chwili sprzedaży decyduje o tym, czy w ogóle ktoś będzie starał się wyobrazić tam siebie i swoje rzeczy.

Oferujemy następujące formy współpracy:
– Home Staging Konsultacja
– Home Staging Complex

Home Staging Konsultacja
Nasz konsultant przyjeżdża do Państwa domu lub mieszkania i daje  konkretne wskazówki, dzięki którym we własnym zakresie będą Państwo w stanie przygotować nieruchomość przy minimalnym wysiłku – uatrakcyjnić ją i tym samym podnieść jej wartość w oczach kupującego/wynajmującego.
Wartość: 200zł

Home Staging Complex
Home Staging Complex obejmuje kompleksowe przygotowanie Państwa nieruchomości do sprzedaży od A do Z – zaczyna się od konsultacji poprzez uzgodnienie z Państwem planu działania, aż do akceptacji końcowych efektów naszej pracy. Zakres prac jakie mogą być wykonane zależy od rodzaju i stanu nieruchomości. Home Staging Complex może obejmować przemalowanie, umeblowanie, zmiany lub podniesienie standardu już istniejącego wyposażenia. Odpowiednie przygotowanie posesji dookoła domu, plan marketingowy sprzedaży nieruchomości i inne. Wszystko ustalą Państwo podczas spotkania z nami.
Punktem wyjścia jest oczywiście określenie budżetu jakim dysponujemy.  Państwo podają kwotę jaką chcą przeznaczyć na przygotowanie nieruchomości,  a my zrobimy wszystko co najlepsze w określonym budżecie.
Możliwe jest również zlecenie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Należy pamiętać, że dobre zdjęcia są bardzo ważnym elementem sprzedaży/wynajmu nieruchomości – to właśnie na ich podstawie oglądający wyrabiają sobie pierwsze wrażenie o Państwa nieruchomości.

Wszelkie zakupy są z Państwem uzgadniane.
Wartość ustalana indywidualnie dla każdej nieruchomości

Zapraszamy do współpracy– doradzimy i przygotujemy Państwa nieruchomość do szybkiej sprzedaży/wynajmu!

FAKTY!
Inwestycja w usługę Home Stagingu przynosi zawsze więcej korzyści-jest tańsza niż utrata znaczne ilości pieniędzy już przy pierwszej obniżce ceny nieruchomości!
Nieruchomości sprzedają się 40% szybciej po przeprowadzeniu Home Stagingu!

przed-1

przed-2

przed-3